Optymalne rozwiązanie dla zmotoryzowanych pasażerów – usługi Start Parking

W trosce o wygodę i bezpieczeństwo pasażerów, którzy przyjeżdżają na lotnisko własnym samochodem, powstała sieć parkingów o nazwie Start Parking.  Rezerwacja miejsca parkingowego na dowolnym parkingu należącym do tej sieci dostępna za pomocą przeglądarki na stronie internetowej. Bez względu na cel i powód naszej podróży warto zadbać o samochód, jeśli pozostawiamy go na parkingu w okolicy lotniska.  

kierowca pasażer

Bezpieczny parking w okolicy największych lotnisk Polski

Start Parking to parkingi usytuowane w sąsiedztwie portów lotniczych największych miast Polski. Sieć ta obejmuje m.in. dwa warszawskie lotniska  – Port Lotniczy im. Fryderyka Chopina, czyli Lotnisko Okęcie oraz Lotnisko Modlin, a także Międzynarodowy Port Lotniczy Pyrzowice w Katowicach, Port Lotniczy Poznań-Ławica im. Henryka Wieniawskiego, Port lotniczy Gdańsk-Rębiechowo im. Lecha Wałęsy, a także Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II Kraków-Balice, lotnisko we Wrocławiu, Lublinie, Rzeszowie i w Łodzi. W ramach jednego z trzech pakietów parkingowych pasażerowie mogą pozostawić swój samochód w bezpiecznym miejscu na strzeżonym parkingu całodobowym.

Wygodne podróże z lotniska Rębiechowo Gdańsk

Nowoczesny Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy dynamicznie się rozwija i z roku na roku przyjmuje coraz większą liczbę podróżnych. Obsługuje loty krajowe i zagraniczne stanowiąc dogodne połączenia komunikacyjne z wieloma największymi miastami Europy.  Dodatkowym ułatwieniem dla zmotoryzowanych podróżnych jest bezpieczny parking przy Rębiechowie Gdańsk. Został on usytuowany przy lotnisku zapewniający miejsca parkingowe dla kierowców samochodów osobowych. Zmotoryzowany pasażerowie mogą skorzystać ze wszelkich udogodnień dostępnych na parkingu. Najistotniejszą usługa jest szybki dowód pasażerów z parkingu na lotnisko. Transport podróżnych odbywa się autobusami, których trasę i godziny odjazdu można obserwować na telefonie komórkowym za pomocą specjalnej aplikacji.

Usługi dostępne dla lotnisku w Gdańsku

Na lotnisku Rębiechowo w Gdańsku można nie tylko wynająć samochód, ale skorzystać również z usług klasy Premium. W ofercie dla VIP’ów znajduje się komfortowo urządzony, wygodny salon, a także Executive Launge, gdzie pasażerowie mają możliwość spokojnego odpoczynku przed dalszą podróżą. Inną, równie wygodną usługą klasy Premium jest usługa Fast Track, dzięki której pasażerowie mogą uniknąć oczekiwania w kolejce do kontroli bezpieczeństwa, a przejdą ją bez kolejki w specjalnie wyznaczonej strefie terminala. W strefie bezcłowej pasażerowie mogą zrobić zakupy luksusowych produktów, m.in. perfum i w atrakcyjnych cenach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *